Sprzęt medyczny Little Doctor –
wszystko do diagnostyki
zdrowia.
Sprzęt medyczny Little Doctor – wszystko do diagnostyki waszego zdrowia.
Strona główna > O firmie > O firmie

O firmie

LD ( Little Doctor )

Spółka Little Doctor International (S)Pte. Ltd. została założona w 1986 roku w Republice Singapur, którą uważa się za światowe centrum biznesu. Już od kilku lat Singapur zajmuje pierwsze miejsce w rankingu państw, najlepszych do rozwoju biznesu międzynarodowego. Światowe standardy prowadzenia biznesu i biznes-kultura gwarantują partnerom i klientom firmy jasne i precyzyjne warunki realizacji kontraktów.

Singapur – to państwo, w którym znajduje się jeden z największych na świecie portów lotniczych i morskich portów kontenerowych, które zapewniają elastyczne i efektywne dostawy międzynarodowe w niemalże każdy zakątek świata.

Dzięki swemu strategicznemu położeniu i wieloletniemu doświadczeniu firma Little Doctor International (S)Pte. Ltd. zbudowała silne więzi przemysłowe i handlowe z wiodącymi producentami w Azji Południowo-Wschodniej.

Firma wprowadziła na rynek europejski szeroki wachlarz sprzętu medycznego, zatwierdzonego i certyfikowanego przez lokalną kontrolę jakości. Sprzedaż towarów marki Little Doctor odbywa się poprzez sieć oficjalnych dystrybutorów i partnerów.