Sprzęt medyczny Little Doctor –
wszystko do diagnostyki
zdrowia.
Sprzęt medyczny Little Doctor – wszystko do diagnostyki waszego zdrowia.
Strona główna > Aktualności > Wszystkie aktualności > Aquajet i Little Doctor Europe Sp. z o.o. na targach Medbaltica 2019, Łotwa

Aquajet i Little Doctor Europe Sp. z o.o. na targach Medbaltica 2019, Łotwa

10.10.2019

W dniach 19-20 września tego roku firma Little Doctor Europe miała okazję wystąpić jako wystawca na targach Medbaltica, które corocznie odbywają się w Rydze.

Medbaltica to jedna z najważniejszych wystaw państw bałtyckich, na której zwiedzający mają możliwość dowiedzieć się o nowościach w dziedzinie medycyny, stomatologii i farmacji.

Przedstawiciele firmy Little Doctor Europe z przyjemnością mogli premierowo przedstawić naszym dotychczasowym i przyszłym partnerom nowość w naszej ofercie – pulsoksymetr MD300C23, przeznaczony do nieinwazyjnego pomiaru na palcu ręki stopnia nasycenia krwi tętniczej hemoglobiną i częstotliwości pulsu.

Na stoisku wystawienniczym odwiedzający mogli zobaczyć – poza pulsoksymetrem – najbardziej popularne i sprawdzone modele mechanicznych i elektronicznych ciśnieniomierzy (spośród których największą popularnością niezmiennie cieszy się model LD51A), a także irygatorów, takich jak LD-A8 i przenośny model LD-A3 z systemem DAF.

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować Gościom naszego stoiska, za ich zainteresowanie naszymi produktami, a także ciepłe słowa i zaufanie, jakim obdarzają Państwo naszą firmę. Jednocześnie już teraz serdecznie zapraszamy na udział w kolejnych takich wydarzeniach!