Sprzęt medyczny Little Doctor –
wszystko do diagnostyki
zdrowia.
Sprzęt medyczny Little Doctor – wszystko do diagnostyki waszego zdrowia.
Strona główna > Aktualności > Wszystkie aktualności > Little Doctor Europe Sp. z o.o. na tagach Hungaromed & Dental World (Budapeszt, 07-12.09.2019)

Little Doctor Europe Sp. z o.o. na tagach Hungaromed & Dental World (Budapeszt, 07-12.09.2019)

13.09.2019

We wrześniu tego roku w Budapeszcie odbyły się aż dwa międzynarodowe wydarzenia branży medycznej.
W dniach 07-09 września firma Little Doctor Europe wystąpiła na targach medycznych Hungaromed z naszymi flagowymi modelami ciśnieniomierzy, stetoskopów i inhalatorów. Następnie, w dniach 10-12 września wzięliśmy udział w targach dentystycznych Dental World prezentując irygatory jamy ustnej marki AQUAJET.

Hala Hungexpo co roku gości tysiące osób chętnych zapoznać się z nowinkami w branży medycznej i dentystycznej. Odwiedzający mają możliwość wziąć udział w profesjonalnych wykładach i szkoleniach oraz nawiązać nowe międzynarodowe współprace.

Firma Little Doctor Europe miała okazję zaprezentować zwiedzającym nowość w naszej ofercie – pulsoksymetr MD300C23, przeznaczony do nieinwazyjnego pomiaru na palcu ręki stopnia nasycenia krwi tętniczej hemoglobiną i częstotliwości pulsu. Pulsoksymetr zdobył zainteresowanie lekarzy i innych pracowników Służb Zdrowia zarówno na targach medycznych, jak i dentystycznych, ponieważ może on służyć m.in. w stomatologii do kontroli stanu pacjenta przebywającego w stanie znieczulenia, w służbie Pogotowia Ratunkowego do ekspresowej diagnostyki lub w terenie, gdy korzystanie z urządzeń stacjonarnych jest niemożliwe.

Zarówno targi Hungaromed, jak i Dental World pokazały duże zainteresowanie naszymi produktami wśród pracowników branży medycznej. Serdecznie dziękujemy za zaufanie wobec naszej firmy!