Sprzęt medyczny Little Doctor –
wszystko do diagnostyki
zdrowia.
Sprzęt medyczny Little Doctor – wszystko do diagnostyki waszego zdrowia.
Strona główna > Aktualności > Wszystkie aktualności > Little Doctor Europe Sp. z o.o. I Aquajet na targach Moldmedizin & Molddent w Mołdawii

Little Doctor Europe Sp. z o.o. I Aquajet na targach Moldmedizin & Molddent w Mołdawii

16.09.2019

W tym roku w Kiszyniowie (Mołdawia) odbyła się jubileuszowa, 25 edycja międzynarodowych targów specjalistycznych Moldmedizin & Molddent, na której firma Medmart mogła zaprezentować szeroką gamę produktów produkcji Little Doctor.

Moldmedizin & Molddent – międzynarodowa specjalistyczna wystawa sprzętu medycznego, środków farmaceutycznych oraz stomatologii. W ciągu trzech dni (11-13.09.2019) Odwiedzający mogli wziąć udział w licznych seminariach, konferencjach i profesjonalnych spotkaniach, uzyskać cenne porady i ciekawe oferty od przedstawicieli międzynarodowych firm.

Na naszym stoisku specjaliści chętnie dzielili się informacjami i radami odnośnie właściwości i parametrów technicznych różnych modeli irygatorów, a także elektronicznych i mechanicznych ciśnieniomierzy, inhalatorów, stetoskopów i termometrów elektronicznych. Irygatory AQUAJET otrzymały wiele pozytywnych opinii o sile naporu strumienia wody oraz o specjalnych końcówkach z miękkimi końcówkami. Odwiedzający docenili także dziecięcą wersję irygatora LD-A8 za zaspokojenie oczekiwań najmłodszych klientów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za zainteresowanie i ciekawe rozmowy, a wszystkim nowym partnerom – za okazane naszej firmie zaufanie. Serdecznie zapraszamy na kolejne targi z naszym udziałem!