Sprzęt medyczny Little Doctor –
wszystko do diagnostyki
zdrowia.
Sprzęt medyczny Little Doctor – wszystko do diagnostyki waszego zdrowia.
Strona główna > Aktualności > Wszystkie aktualności > Międzynarodowa wystawa Phoenix (Złote Piaski, Bułgaria)

Międzynarodowa wystawa Phoenix (Złote Piaski, Bułgaria)

30.09.2019

W dniach 27-29 września bieżącego roku firma Team Pro wzięła udział w medyczno- farmaceutycznych targach Phoenix w Bułgarii, gdzie mogła zaprezentować produkty marki Little Doctor.

Nasi przedstawiciele mogli przedstawić zwiedzającym nowość w naszej ofercie – pulsoksymetr MD300C23, przeznaczony do nieinwazyjnego pomiaru na palcu ręki stopnia nasycenia krwi tętniczej hemoglobiną i częstotliwości pulsu. Pulsoksymetr zdobył zainteresowanie lekarzy i innych pracowników Służb Zdrowia, ponieważ może on służyć m.in. w stomatologii do kontroli stanu pacjenta przebywającego w stanie znieczulenia, w służbie Pogotowia Ratunkowego do ekspresowej diagnostyki lub w terenie, gdy korzystanie z urządzeń stacjonarnych jest niemożliwe.

Poza pulsoksymetrem, na stoisku wystawienniczym Goście mogli obejrzeć flagowe modele mechanicznych i elektronicznych ciśnieniomierzy (w tym ciśnieniomierz LD51S z funkcją głosową) oraz irygatorów – stacjonarny model LD-A8 oraz przenośny LD-A3, wyposażony w unikalny system DAF.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za poświęcony czas oraz zaufanie, którym obdarzyli Państwo naszą firmę. Do zobaczenia na kolejnych medycznych wystawach!